Siłowniki do bram dwuskrzydłowych

Coraz częściej użytkownicy bram skrzydłowych decydują się na rozwiązania automatyczne, które znacząco podnoszą komfort korzystania. Bramy skrzydłowe otwierane automatycznie muszą być wyposażone w trwałe, niezawodne, wydajne i precyzyjnie działające siłowniki, które przejmą funkcję otwierania i zamykania skrzydeł. 

W naszej ofercie znajdziesz siłowniki do bram dwuskrzydłowych sprawdzonych marek w tym: Nice, Beninca czy FAAC.

Siłowniki do bram dwuskrzydłowych

Poznaj modele siłowników do bram

Nice Wingo2024 dla skrzydła bramy do długości 2m

Nice Wingo2024 przeznaczony jest do bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła wynoszącej do 2m. Ten typ siłowników wyróżnia się trwałą i solidną konstrukcją. Zaletą urządzenia jest estetyczne wykonanie, które pozwala na wkomponowanie urządzenia w skrzydło bramy. Atutem jest zastosowanie funkcji furtki, która umożliwia szybkie uchylenie jednego skrzydła. Siłownik Nice Wingo2024 pozwala na ciche domykanie skrzydeł dzięki zastosowaniu funkcji spowolnienia ruchu. Dla pełnego bezpieczeństwa użytkowania przed każdym cyklem wmontowana funkcja fototest sprawdza poprawność działania fotokomórek.W razie braku prądu bramę można otworzyć za pomocą zasilania awaryjnego z akumulatora.

Zestaw Nice Wingo2024 do bramy dwuskrzydłowej zawiera: 2 siłowniki wyposażone w ogranicznik krańcowy, centralę, radio, 2 piloty, fotokomórki i lampę. Zasilany jest napięciem 24V.

Nice Wingo3524 dla skrzydła bramy do długości 3,5m

Siłownik do bram dwuskrzydłowych Nice Wingo3524 przeznaczony jest do dużych bram, których skrzydła mają długość do 3,5m. Jego zaletą jest cicha praca i niezawodność. Urządzenie pozwala na automatyczną pracę bramy. Produkt gwarantuje bezpieczne użytkowanie dzięki fotokomórkom oraz systemowi wykrywania przeszkód, który powoduje zatrzymanie pracy skrzydła i powrót do pozycji wyjściowej. 

System siłowników zasilany jest energią elektryczną. W sytuacji braku zasilania siłowniki można wysprzęglić, co umożliwia ręczne otwarcie bramy. Inną opcją jest możliwość podłączenia awaryjnego akumulatora, który dostarczy prąd niezbędny do pracy skrzydła. 

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Nice Wingo3524 zawiera: dwa siłowniki z ogranicznikiem krańcowym, centralę, radio, dwa piloty, fotokomórki, lampa. Zasilany jest napięciem 24V.

Nice Too dla skrzydła bramy do długości 3m i 4,5m

Nice Too to siłowniki do bram dwuskrzydłowych o budowie teleskopowej. Doskonale wkomponowują się w bramy, których skrzydła nie są w pełni wypełnione. Zaletą urządzenia jest cicha, płynna i jednocześnie szybka praca gwarantująca satysfakcję użytkownika. 

Siłowniki Nice Too przeznaczone są do pracy z bramami o skrzydłach wynoszących do 4,5m długości i ciężarze do 250 kg. Montaż urządzenia na skrzydle nie wymaga spawania. Do pracy wymagają zasilania prądem elektrycznym. W razie braku napięcia bramę można otworzyć ręcznie wysprzęgając siłownik przy użyciu kluczyka.

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Nice Too składa się z: dwóch siłowników z ogranicznikiem krańcowym, centrali, radia, pilota, fotokomórek, lampy. Zasilany jest prądem o napięciu 230V.

Nice HOPP z łamanym ramieniem dla skrzydła bramy do długości 2,4m

Siłowniki Nice HOPP przeznaczone są do bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła do 2,4m. Budowa urządzenia oparta jest na koncepcji łamanego ramienia. Nice HOPP doskonale sprawdzają się w montażu na szerokich słupkach lub słupach murowanych bądź klinkierowych.  

Siłowniki Nice HOPP gwarantują wysokie bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenia wyposażone są w fotokomórki oraz listwę rezystancyjną. Siłowniki podczas programowania zapamiętują również położenie krańcowe bramy. Wyposażono je także w opcję furtki, która umożliwia uchylenie lub otwarcie tylko jednego skrzydła. Do pracy siłowników Nice HOPP niezbędna jest energia elektryczna. W razie awarii zasilania bramę można otworzyć podłączając automatykę do akumulatora, który może być zasilany z zestawu słonecznego.

W zestawie do bramy dwuskrzydłowej Nice HOPP znajdują się: dwa siłowniki z ogranicznikiem krańcowym, centrala, radio OXIBD, dwa piloty, fotokomórki oraz lampa. Urządzenie zasilane jest napięciem 24V.

Beninca KIT Beauty.P dla skrzydła bramy do długości 2m

Siłowniki Beninca KIT Beauty.P to najbardziej popularne rozwiązanie do niewielkich bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła nieprzekraczającej 2 m. Urządzenie zapewnia rozpoznanie położenia krańcowego skrzydeł, które programowane jest podczas montażu. Siłowniki zapewniają płynną i bezpieczną pracę. Wyposażono je w fotokomórki i system zatrzymania pracy w momencie napotkania przeszkody. Zaletą urządzenia jest spowolnienie prędkości skrzydła przy zamykaniu bramy. Siłownik posiada funkcję furtki, która umożliwia szybkie i częściowe otwarcie jednego skrzydła. Atutem jest także wbudowany system ESA odpowiedzialny za niski pobór energii. Beninca KIT Beauty.P zasilana jest prądem elektrycznym, jednocześnie w razie zaniku napięcia istnieje możliwość podłączenia systemu do zasilania awaryjnego. 

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Beninca KIT Beauty.P składa się z: dwóch siłowników z ogranicznikiem krańcowym, centrali, radia, dwóch pilotów, fotokomórek oraz lampy. System zasilany jest napięciem 24V.

Beninca K.BILL dla skrzydła bramy do długości 2m/3m/4m/5m

Siłowniki Beninca K.BILL przeznaczone są do obsługi bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła wynoszącej od 2 do 5m. Urządzenia charakteryzują się budową teleskopową idealną do bram kutych lub z cienkim wypełnieniem poprzecznym. Ten model siłownika jest mało awaryjny, co wynika z jego budowy, w tym ślimacznicy umieszczonej w obudowie z wytrzymałej stali nierdzewnej. 

Urządzenie pracuje niezwykle sprawnie — gwarantuje szybki czas otwarcia bramy — nawet 16s. Bezpieczeństwo użytkowania w Beninca K.BILL zapewniają wmontowane fotokomórki. 

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Benince K.BILL złożony jest z: dwóch siłowników z ogranicznikiem krańcowym, centrali, radia, dwóch pilotów, fotokomórek i lampy. System zasilany jest napięciem 230V.

Beninca KBN24.PM z łamanym ramieniem dla skrzydła bramy do długości 2m

Beninca KBN24.PM to model siłowników do bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła nieprzekraczającej 2m. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na szerokich słupkach, np. murowanych. Zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Wyposażono je w fotokomórki z funkcją zatrzymania pracy bramy w razie napotkania przeszkody. Wygodę użytkowania, poza zdalnym sterowaniem, zapewnia także funkcja samoczynnego zamykania się bramy. Zaletą jest także funkcja furtki, która umożliwia otwarcie lub uchylenie tylko jednego skrzydła bramy.

Siłowniki do pracy wymagają podłączenia do prądu elektrycznego. W razie zaniku zasilania bramę można otworzyć ręcznie uprzednio wysprzęglając siłowniki. 

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej Beninca KBN24.PM zawiera: dwa siłowniki z ogranicznikiem krańcowym, centralę, radio, dwa piloty, fotokomórki oraz lampę. Siłownik zasilany jest prądem elektrycznym o napięciu 24V.

FAAC 412 Eco dla skrzydła bramy do długości 1,8m

FAAC 412 Eco przeznaczone są do niewielkich bram dwuskrzydłowych o długości jednego skrzydła do 1,8m. Jest to idealne rozwiązanie do bram wjazdowych przydomowych. System jest elastyczny w montażu — można go montować zarówno do słupków metalowych, jak i słupów klinkierowych. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają fotokomórki. Siłowniki do pracy wymagają podłączenia do zasilania. Jednocześnie w razie awarii/zaniku prądu siłowniki można łatwo wysprzęglić i otwierać/zamykać bramę ręcznie. 

Zestaw do bramy dwuskrzydłowej FAAC 412 Eco składa się z: dwóch siłowników elektromechanicznch, centrali, radia, trzech pilotów, fotokomórek oraz lampy. Model zasilany jest prądem elektrycznym o napięciu 230V.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!