Napędy do szlabanów

Szlabany to jedno z najpopularniejszych rozwiązań blokowania wjazdu na nieruchomości o stosunkowo wysokiej częstotliwości korzystania. Zazwyczaj stosowane są przy wjazdach na parkingi firmowe, osiedlowe, czy handlowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór napędów do szlabanów znanych i cenionych marek, w tym Nice, CAME czy BFT. Dostępne produkty charakteryzują się zróżnicowanymi danymi technicznymi, co umożliwia dobór urządzenia do oczekiwań klientów i wymagań technicznych obiektów.

Napędy do szlabanów

Wybierz odpowiedni napęd

Napęd powinien być dopasowany do długości ramienia szlabanu. W naszej ofercie znajdują się napędy do szlabanów dostosowane do ramienia o długości od 2 do 8m. Proponujemy napędy elektromechaniczne, które unoszą ramię za pomocą silnika elektrycznego i mechanizmu przekładni. 

Istotna jest także intensywność pracy szlabanu. Najprostsze wersje przeznaczone są do wykonania do 600 cykli dziennie. W przypadku najbardziej zaawansowanych rozwiązań szlabany dedykowane są do przepracowania dziennie nawet 20.000 cykli. 

Wyposażenie dodatkowe

Każdy dostępny w naszej firmie napęd do szlabanu wyposażony jest w centralę z radioodbiornikiem do pilota. Poszczególne modele dysponują również wejściami umożliwiającymi podpięcie domofonu, kamery oraz tablicy z kodem dostępu.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!