Napędy do bram przesuwnych

Kluczowym elementem zautomatyzowanych bram przesuwnych jest napęd. Od jego funkcjonalności i trwałości zależy prawidłowa praca bramy. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia sprawdzonych firm, w tym Nice i Beninca, które gwarantują optymalne funkcje w zakresie pracy i bezpieczeństwa dostosowane do potrzeb różnorodnych odbiorców. Proponujemy napędy do bram przesuwnych dedykowanych do domów jednorodzinnych, rezydencji, niewielkich osiedli oraz zakładów pracy. Każdy z modeli przeznaczony jest do bram o różnym ciężarze oraz intensywności pracy.

Napędy do bram przesuwnych

Poznaj modele napędów do bram przesuwnych

Nice Robus1000 napęd stosowany do bram o ciężarze do 1000kg

Nice Robus1000 to system stosowany do pracy bram przesuwnych wykorzystywanych na posesjach prywatnych i wspólnotach mieszkaniowych. Ten model napędu doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie będzie konieczna praca o wysokiej intensywności. Zastosowanie technologii BLUEBUS pozwala na połączenie napędu bramy z dużą liczbą pilotów. 

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 1000kg typu Nice Robus1000 składa się z: napędu samohamownego, centrali sterującej, radio, pilota, fotokomórki i zasilany jest napięciem 230V.

Beninca BULL5M napęd stosowany do bram o ciężarze do 500kg

Beninca BULL5M przeznaczony jest do obsługi bram przesuwnych o ciężarze nie większym niż 500kg. Sprawdza się doskonale szczególnie w bramach montowanych do ogrodzeń posesji.

Urządzenie wyposażono w  siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą. Zaletą napędu jest precyzyjna praca siłownika oraz funkcja zwalniania biegu skrzydła w fazie otwarcia i zamknięcia bez konieczności stosowania enkodera. 

W zestawie Beninca BULL5M  do bram przesuwnych o ciężarze do 500kg znajduje się: napęd wraz z centralą sterującą, pilot oraz fotokomórki. System zasilany jest napięciem 230V.

Beninca BUL8M napęd stosowany do bram o ciężarze do 800kg

System Beninca BUL8M to napęd dedykowany do bram o ciężarze nie większym niż 800kg, które powszechnie stosuje się w ogrodzeniu domów jednorodzinnych i niewielkich osiedli. Zaletą tego napędu jest zastosowanie enkodera, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i precyzyjną pracę siłownika. W urządzeniu wbudowano także czujnik amperometryczny, którego zadaniem jest wykrywanie przeszkody i w efekcie cofanie bramy do pozycji wyjściowej. Napęd wyposażono również w system odblokowania w całości wykonany z metalu, co wydłuża żywotność urządzenia.

Zestaw do bram przesuwnych Beninca BUL8M  składa się z: napędu z centralą sterującą, radia, pilota i fotokomórki. Zasilany jest napięciem 230V.

Beninca 1224 Turbo napęd stosowany do bram o ciężarze do 1200kg

Beninca 1224 turbo to napęd z powodzeniem stosowany w bramach przesuwnych zamontowanych we wspólnotach mieszkaniowych lub zakładach, gdzie wymagana jest wysoka odporność na intensywność pracy. Zaletą systemu jest bezpieczna i szybka praca, która zapewnia krótki czas otwierania i zamykania bramy. Bezpieczeństwo użytkowania z kolei zapewnia system STC, który jest połączony z czujnikiem amperometrycznym oraz fotokomórkami, które diagnozują przeszkody pojawiające się w świetle bramy. 

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 1200kg typu Beninca 1224 Turbo złożony jest z: napędu z centralą sterującą, radia, pilota oraz fotokomórek. System zasilany jest napięciem, 24V.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!