Napędy bram garażowych

Proponujemy szeroką ofertę napędów do bram garażowych. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów automatyki renomowanych firm produkujących napęd w tym Nice, Beninca i FAAC.  

Oferowane przez nas napędy do bram garażowych wyposażone są w siłowniki, centrale sterujące, silniki, radioodbiorniki, piloty. W opcjach dostępne są także fotokomórki oraz podłączenie płyty rezystancyjnej, 

Dzięki dostępnym w naszej firmie napędom bramy garażowe gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania. Zamykanie i otwieranie rolety nie wymaga użycia siły. Może działać na pilota, a w niektórych przypadkach także istnieje możliwość programowania pracy bramy. Zastosowanie odpowiednich napędów powoduje, że bramy garażowe pracują bezawaryjnie, cicho i zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania.

bramy garażowe

Poznaj dostępne napędy do bram garażowych

Nice Shel75 do bram garażowych o powierzchni do 11m2 i wysokości do 220cm

Nice Shel75 to siłownik z napędem łańcuchowym przeznaczony do bram garażowych o powierzchni do 11m2. Jego cechy to dostosowanie do rygorystycznych standardów, wysoka jakość wykonania,  nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz przystępna cena. Jest to szybki i bezpieczny napęd z jednoczęściową szyną prowadzącą w zestawie. Zaletą zastosowania jest to, że po wykryciu oporu podczas zamykania brama zatrzymuje się i zmienia kierunek ruchu. Mechanizm, oprócz standardowego otwierania bramy, pozwala na zaprogramowanie na pilocie opcji częściowego jej otwarcia.

Zestaw do bram garażowych SHEL75 składa się z: siłownika 750N, wbudowanej centrali sterującej OGA2N, silnika 24V, radioodbiornika 433,92 MHz zintegrowanego z płytą elektroniki, 2 pilotów. Zestaw jest kompatybilny z fotokomórkami i umożliwia montaż szyny z paskiem.

Nice Spido SP6000 do bram garażowych o powierzchni do 9m2 i wysokości do 235cm

Nice Spido SP6000 to napęd elektromechaniczny z napędem łańcuchowym przeznaczony do bram garażowych. Napęd najczęściej stosowany jest przy bramach w domach prywatnych. Produkt zapewnia łatwe programowanie dodatkowych pilotów oraz szybkie diagnozowanie ewentualnych błędów dzięki przyporządkowaniu liczby mignięć do kodu błędu. Dla bezpieczeństwa użytkowania posiada możliwość podłączenia listwy rezystancyjnej.

W skład zestawu Nice Spido SP6000 wchodzi: siłownik 650N z wbudowaną centralą sterującą, silnik 24V, radioodbiornik FLOR, pilot dwukanałowy FLO2R oraz szyna z paskiem.

Nice Spin6041BD do bram garażowych o powierzchni do 13m2 i wysokości do 235cm

Nice Spin6041BD to niezawodny napęd do bram garażowych stosowany przeważnie w domach jednorodzinnych. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. 

Zaletą urządzenia jest wytrzymałość i odporność na intensywną pracę — nawet do 50 cykli dziennie. Zastosowano w nim system elektronicznej redukcji prędkości podczas otwierania i zamykania bramy, który powoduje, że silnik napędu zwalnia i powoli oraz cicho zamyka bramę. Atutem jest także oszczędność w poborze prądu: urządzenie po przejściu w tryb  uśpienia zużywa w niewielkim stopniu energię elektryczną. 

Bezpieczeństwo użytkowania podnosi dostępna w opcji możliwość dodatkowego podłączenia aż 6 torów fotokomórek lub listwy rezystancyjnej. Ponadto, podczas pracy (podnoszenia lub zamykania bramy garażowej) włącza się lampa, która oświetla garaż w obrębie napędu. Jeżeli zdarzy się awaria prądu, a brama jest zbyt ciężka do samodzielnego otwierania, możemy do napędu Spin podłączyć akumulator awaryjny.

Siłownik Nice Spin6041BD do bram garażowych posiada w zestawie: siłownik 1000N z centralą sterującą i radioodbiornikiem, pilot oraz szynę z paskiem.

Beninca JIM.3 do bram garażowych o powierzchni do 11m2 i wysokości do 250cm

Napęd Beninca JIM.3 to napęd do bram, który może być zastosowany zarówno w garażach przydomowych, jak i obiektach półprzemysłowych. Bezpieczne użytkowanie bramy zapewnia czujnik amperometryczny, który przy wykryciu błędu zatrzymuje ruch bramy. W opcji możliwa jest także instalacja fotokomórek. Dodatkowym atutem jest zainstalowanie energooszczędnego oświetlenia LED. W razie awarii  zasilania istnieje możliwość wysprzęglenia napędu Beninca JIM.3 lub podłączenia do niego akumulatora awaryjnego. 

Zestaw do bram garażowych Beninca JIM.3 zawiera: siłownik 600N, centralę sterującą z odbiornikiem wyposażonym w enkoder, radio, pilot. 24V oraz szynę z paskiem.

FAAC D700HS do bram garażowych

Napęd FAAC D700HS to system wszechstronny — może być przeznaczony do użytku w obiektach przydomowych oraz w bramach przemysłowych. Produkt pozwala na szybkie otwieranie bram garażowych z prędkością nawet 20 cm/s. Jednocześnie przy końcowej fazie zamykania napęd spowalnia, co chroni skrzydło bramy przed uszkodzeniem lub głośnym zamknięciem. W opcji dodatkowej napęd można uzupełnić o fotokomórki, które podnoszą bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki ich zastosowaniu brama, napotykając opór, cofnie się do pozycji otwartej.  

Zestaw do bram garażowych, siłownik 700N, z centralą sterującą, radiem, pilot, szyna z paskiem.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!