Napędy

Poznaj naszą ofertę napędów do bram

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę modeli napędów do bram garażowych, bram dwuskrzydłowych, bram przesuwnych oraz szlabanów. Proponujemy sprawdzone rozwiązania uznanych na polskich i światowym rynku firm Nice, FAAC czy Beninca. Jednocześnie dysponujemy bogatą ofertą akcesoriów do systemów automatyki stosowanych w napędach typu radia, piloty, fotokomórki czy lampy.

bramy

Wysoki komfort i funkcjonalność

napędy do bram

Zastosowanie systemów automatyki w bramach garażowych, bramach przesuwnych, dwuskrzydłowych czy szlabanach znacznie podnosi komfort użytkowania tych elementów. Możliwość otwarcia bramy garażowej czy bramy wjazdowej na teren posesji bez konieczności wysiadania z pojazdu jest rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez użytkowników. Dodatkowym atutem jest możliwość programowania niektórych modeli pod względem oczekiwań użytkowników. Przydatną funkcją jest na przykład samoczynne zamykanie się bramy, bez konieczności interwencji ze strony użytkownika. Inną jest funkcja tzw. furtki, która polega na częściowym otwarciu bramy, która umożliwia swobodne przejście bez konieczności otwierania jej na całą szerokość.

Bezpieczeństwo użytkowania

Napędy do bram

Dodatkowym atutem zastosowania systemów automatyki w bramach jest bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu fotokomórek, systemów spowalniających ruch bramy w trakcie końcowego momentu pracy, funkcji zatrzymania lub zmiany kierunku ruchu w momencie napotkania przeszkody systemy chronią zarówno samą bramę przed uszkodzeniem, jak i osoby czy obiekty znajdujące się w świetle bramy. Co więcej, bramy z napędem nie wymagają tradycyjnego zamykania na zamek czy kłódkę — tę funkcję przejmuje system automatyki, który skutecznie zabezpiecza bramę przed nieuzasadnionym otwarciem. Dodatkowym elementem są lampy ostrzegawcze, które informują o procesie zamykania lub otwierania.

kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę klientów. Wraz z doradztwem i sprzedażą zapewniamy profesjonalny montaż oraz obsługę posprzedażową, w tym serwis i konserwację bram i napędów. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z oferowanymi bramami. Służymy także pomocą w doborze optymalnie dobranych modeli. 

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!