Bramy skrzydłowe

W naszej ofercie znajdziesz bramy skrzydłowe ręczne i z napędem oraz furtki marki Wiśniowski. Proponowane bramy charakteryzują się solidną konstrukcją i estetycznym wyglądem. Doskonale dopasowują się zarówno do obiektów wykonanych w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej. 

 

Bramy skrzydłowe Wiśniowski to produkt trwały, wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne, w tym wilgoć, wysokie i niskie temperatury czy promieniowanie UV. Wszystkie elementy ogrodzeń posiadają ochronę antykorozyjną, tj. są ocynkowane i malowane proszkowo. W efekcie bramy są odporne na korozję i mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Co więcej, poddanie produktu procesowi cynowania sprawia, że bram nie trzeba konserwować przez wiele lat. Ponadto produkt jest ekologiczny i po okresie użytkowania może podlegać recyklingowi.

bramy skrzydłowe

Bramy skrzydłowe Wiśniowski — cechy charakterystyczne

Prezentowane bramy dwuskrzydłowe i furtki produkowane przez markę Wiśniowski posiadają solidną i wytrzymałą konstrukcję. Montowane są za pomocą płytek montażowych na stalowych lub murowanych słupkach. Swobodny ruch skrzydeł zapewniają zawiasy, które ulokowano w osi bramy. 

W przypadku bram ręcznych skrzydło bierne wyposażono w rygiel blokujący do podłoża oraz zamek. W bramach z napędem nie stosuje się ani zamka, ani rygla, ponieważ to napęd odpowiada za funkcję blokującą.

Estetyczne wykończenie ogrodzenia

W asortymencie proponowanych przez nas bram i furtek znajdziesz produkty o zróżnicowanej stylistyce, które z łatwością dopasujesz do swoich oczekiwań. Proponujemy bramy w modelach HOME INCLUSIVE, MODERN, LUX, PREMIUM, STYLE, VARIO, CLASSIC oraz BASIC

Oferowane przez nas bramy dostępne są w szerokiej gamie barw, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do innych elementów wykończenia posesji, np. stolarki okiennej i drzwiowej, elewacji, czy bramy garażowej. Zastosowane malowanie proszkowe gwarantuje jednolitą i wolną od zacieków powłokę, wybrany stopień połysku czy inne efekty dekoracyjne. W standardzie znajduje się 7 kolorów bram skrzydłowych i furtek (niebieski, zielony, grafitowy, szary, brązowy, ciemnobrązowy, czarny), 4 kolory niestandardowe (czerwony, szary, brązowy, bały), kolory specjalne (żeliwo, kwarc) 16 kolorów z palety HOME INCLUSIVE 2.0 nawiązujących do kolorów ziemi, metalu, kamienia czy rubinu. Co ważne, bramy i furtki można także zamawiać w dowolnych kolorach z palety RAL.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!