Akcesoria

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do bram i napędów każdego typu. Akcesoria dodatkowe pozwalają zwiększyć funkcjonalność bram oraz zasadniczo podnieść bezpieczeństwo ich użytkowania. Polecamy je wszystkim klientom, którym zależy na komforcie użytkowania bram garażowych, przemysłowych, przesuwnych czy skrzydłowych oraz ochronie osób i mienia.  Wśród akcesoriów polecamy radioodbiorniki i dopasowane do nich piloty, lampy ostrzegawcze, fotokomórki czy listwy rezystencyjne.

akcesoria do bram
akcesoria do bram

Akcesoria do bram

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i części zamiennych do bram garażowych, bram przesuwnych, bram dwuskrzydłowych oraz szlabanów. Proponujemy wyłącznie oryginalne akcesoria i części zamienne, które doskonale dopasowują się do najczęściej wybieranych modeli napędów i siłowników, w tym Nice, FAAC, Beninca, BFT czy Came. Warto pamiętać, że zastosowanie oryginalnych części zamiennych daje gwarancję długiej i bezproblemowej pracy systemów automatyki zastosowanych w bramach.

Chcesz usprawnić działanie bram w firmie, osiedlu czy domu jednorodzinnym? Skontaktuj się z naszą firmą! Pomożemy dobrać elementy, które odpowiedzą na Twoje potrzeby, jednocześnie uwzględniając warunki techniczne obiektu, gdzie mają być zainstalowane. 

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!