Bramy przesuwne

Oferujemy niezawodne i trwałe bramy przesuwne marki Wiśniowski ręczne i z napędem. Wszystkie typy bram są konstrukcją samonośną wyposażoną w zespół nośny, który postawiony jest na płycie fundamentowej i przymocowany do niej za pomocą śrub fundamentowych. To powoduje, że konstrukcja jest stabilna i odpowiednio wyważona. Skrzydło bramy musi być zamontowane kilka centymetrów nad podłożem, dzięki czemu może swobodnie się poruszać. Sprawną, cichą i płynną pracę bramy zapewnia szyna jezdna wykonana z blachy ocynkowanej. 

Napęd jest integralną częścią bramy, a cała automatyka zlokalizowana jest w metalowym słupku. Jest to jedyne dostępne takie rozwiązanie na rynku. 

Bramy przesuwne Wiśniowski charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne. Wszystkie elementy są poddawane procesowi ocynkowania i malowania proszkowego, co powoduje, że są odporne na korozję, trwałe i przez lata nie wymagają konserwacji.

Bogata funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania

Najpopularniejszym typem bram przesuwnych są bramy z napędem. Zasilane są napięciem 24V lub 230 V. Co ważne, uszkodzenie przewodu zasilającego nie stanowi zagrożenia dla użytkowników. Cała automatyka bramy schowana jest w słupku, który zawiera pokrywę chroniącą napęd przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi czy kradzieżą. 

W bramach z napędem zastosowano wyłącznik przeciążeniowy, który powoduje jej zatrzymanie i cofnięcie w razie trafienia na przeszkodę. Dodatkowym zabezpieczeniem jest listwa gumowa na czole skrzydła, której zadaniem jest ochrona przeszkody (np. samochodu) przed zarysowaniem. W systemach często stosuje się fotokomórki, które cofają bramę do pozycji otwartej, jeśli w jej świetle znajduje się przeszkoda. Dodatkowo, w bramach z napędem montowane są lampy ostrzegawcze, które informują o zamykaniu lub otwieraniu skrzydła. Dużym ułatwieniem dla użytkowników jest funkcja samoczynnego zamykania się bramy. Uruchamiana jest po zaprogramowanym uprzednio czasie.

Uniwersalny design — znajdź model dopasowany do Twoich oczekiwań

Bramy przesuwne Wiśniowski dostępne są w wielu wzorach i kolorach, co sprawia, że z łatwością można dostosować je do elewacji, stolarki otworowej czy innych elementów np. bramy garażowej. 

W naszej ofercie znajdziesz bramy przesuwne w 8 wzorach: HOME INCLUSIVE, MODERN, LUX, PREMIUM, STYLE, VARIO, CLASSIC, BASIC. W opcji standardowej proponujemy bramy w 8 kolorach (niebieskim, zielonym, szarym, grafitowym, czarnym, brązowym i ciemnobrązowym). Produkty dostępne są także w 4 kolorach niestandardowych, 2 specjalnych, 16 z palety HOME INCLUSIVE oraz wszystkich z palety barw RAL.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!