Bramy garażowe

W ramach bram garażowych proponujemy produkty marki Wiśniowski. Sprzedajemy i serwisujemy wszystkie modele bram segmentowych, jak i bramy roletowe i rozwierne. W bramach do użytkowanych w garażach domowych polecamy produkty wyposażone w różne mechanizmy otwierania, tj. ręczne lub automatyczne.

bramy garażowe

Bogactwo funkcjonalności bram garażowych — dostosuj do swoich potrzeb

Proponowane przez nas bramy garażowe charakteryzują się szeroką funkcjonalnością i elastycznością zastosowań. Są komfortowe i bezpieczne w użytkowaniu dzięki zastosowaniu różnych zabezpieczeń — np. pęknięcia linki czy sprężyn. W modelach stosuje się także zabezpieczenie przeciążeniowe, które w momencie zetknięcia się skrzydła bramy z przeszkodą zatrzymuje opadające skrzydło i cofa je do góry. W większości modeli dostępne są fotokomórki, które dodatkowo chronią skrzydło przed opadnięciem, gdy przeszkoda znajduje się w świetle bramy. 

W naszej ofercie znajdziesz bramy zarówno do garaży ogrzewanych, jak i nieogrzewanych. Te pierwsze charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, dzięki czemu z powodzeniem można je montować w domach energooszczędnych. Proponowane bramy garażowe w znakomitej większości (szczególnie bramy segmentowe) charakteryzują się dodatkowo wysokim współczynnikiem tłumienia dźwięku. 

Bramy garażowe Wiśniowski to także produkty nowoczesne, wykorzystujące innowacyjne technologie. Większość z nich może być wyposażona w napęd METRO, który powstał przy współpracy z marką Somfy — marką specjalizującą się w automatyce znajdującej zastosowanie w rozwiązaniach inteligentnego domu.

Estetyczny design dostosowany do oczekiwań klienta

Zaletą dostępnych w naszej firmie bram garażowych jest różnorodność w zakresie wykończenia. Różnorodne faktury (możliwość zastosowania oklein) i bogata oferta kolorystyczna uwzględniająca ponad 200 barw z palety RAL pozwalają na pełną dowolność  i dostosowanie bram garażowych do oczekiwań klientów. Bogate wzornictwo uwzględnia zróżnicowane przetłoczenia bram segmentowych, zastosowanie aplikacji ozdobnych oraz przeszkleń.

Bramy garażowe mogą stanowić jeden z elementów wyposażenia nieruchomości. Dzięki elastyczności naszej oferty możesz dobrać bramę, do wzornictwa zastosowanego w stolarce okiennej, drzwiowej czy ogrodzeniu.

Kompleksowa usługa — od sprzedaży i montażu, po serwis i naprawy

W ramach sprzedaży bram garażowych realizujemy także montaż bram u klienta. Nasz doświadczony zespół montażowy pomoże dobrać bramę do warunków technicznych obiektu oraz do wymagań klientów. Każdorazowo przy dobieraniu bramy garażowej przeprowadzamy wizję u klienta w celu wykonania odpowiednich pomiarów i weryfikacji warunków montażowych. Dlatego korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że wybrana brama garażowa doskonale sprawdzi się w obiekcie. Nasi montażyści przy doborze bramy garażowej wykonają między innymi pomiar światła przejazdu i wysokość nadproża. W ten sposób ustrzeżesz się przed problemem niewystarczającej wysokości wjazdu i jednocześnie otrzymasz produkt doskonale dopasowany do Twojego garażu.

Poznaj modele bram garażowych do domu

Cechy bramy garażowej UniPro Wiśniowski:

  • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych;
  • brama uszczelniona jest na całym obwodzie, co sprawia, że ubytek ciepła z pomieszczenia jest niezwykle niski. W bramie UniPro zastosowano również uszczelnienia pomiędzy górnym panelem a nadprożem, które zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża;
  • panele bramy posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli.

Bramy segmentowe UniPro dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej.

Segmentowa brama garażowa UniTherm Wiśniowski

UniTherm Wiśniowski — bramy garażowe z tej serii spełniają rygorystyczne normy przepuszczalności ciepła i idealnie wykorzystują właściwości panelu, który ma aż 60mm grubości. W efekcie prezentowane bramy segmentowe zapewniają długi okres eksploatacji przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. 

W Bramach UniTherm zastosowano dodatkowe uszczelki w blendzie, podwójne uszczelki w dolnym panelu oraz uszczelki boczne i dodatkowe uszczelnienie między panelami. W efekcie bramy garażowe UniTherm eliminują straty ciepła. 

Jednocześnie bramy segmentowe UniTherm zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania oraz wysoką  żywotność poszczególnych elementów. 

Segmentowe bramy garażowe PRIME Wiśniowski

Bramy segmentowe Prime marki Wiśniowski łączą w sobie nowoczesną technikę i bezpieczeństwo użytkowania oraz unikatowy wygląd dzięki zastosowaniu szerokich paneli bez przetłoczeń. To nowa generacja bram segmentowych, która zapewnia równowagę pomiędzy designem, rozwiązaniami technologicznymi, bezpieczeństwem i jakością wykonania. 

Bramy garażowe PRIME wykorzystują innowacyjny panel INNOVO charakteryzujący się mocną konstrukcją, wysoką izolacyjnością i bezpieczeństwem użytkowania. PRIME to brama w pełni automatyczna o minimalistycznym designie. Jej uniwersalna stylistyka sprawdzi się w każdym obiekcie.

UniPro Renosystem Wiśniowski

Proponujemy także rozwiązania dla obiektów poddawanych modernizacji lub renowacji, w których montaż bramy garażowej wymagałby przeprowadzenia robót budowlanych. System UniPro Renosystem dedykowany jest obiektom, w których montaż tradycyjnych bram garażowych nie byłby możliwy bez dostosowania warunków technicznych obiektu — np. zmniejszenia światła bramy. UniPro Renosystem pozwala dostosować nowe funkcjonalności do istniejącej zabudowy przy jednoczesnym podniesieniu walorów estetycznych obiektu. 

UniPro umożliwia montaż bram w garażu w sytuacji, kiedy w świetle bramy nie ma nadproża, przestrzeni bocznych lub z nieregularną powierzchnią ścian. System UniPro Renosystem zaproponowany przez markę Wiśniowski pozwala na szybkie, trwałe, bezpieczne i estetyczne rozwiązanie problemów związanych z wymianą bramy garażowej. Konstrukcja montowana jest pośrednio do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany. W efekcie unika się kosztownych i czasochłonnych prac budowlanych.

Bramy roletowe Wiśniowski

Bramy roletowe marki Wiśniowski w standardzie wyposażone są w napęd elektryczny. Ten typ bram garażowych podczas otwierania nawija roletę bezpośrednio na wał, co pozwala zaoszczędzić miejsce pod sufitem. Główny element bramy — roleta — wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Skrajny dolny profil rolety wyposażony jest w komorową uszczelkę gumową przylegającą do podłoża.

Bramy rozwierne Wiśniowski

Bramy rozwierne to zarówno jedne z najprostszych, najmniej awaryjnych, jak i ekonomicznych rozwiązań. Zaletą tego produktu jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań. 

Bramy rozwierne składają się z ościeżnicy i skrzydeł, które wykonano z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegrody termicznej. W rozwiązaniu zastosowano skrzydła wypełnione blachą stalową ocynkowaną typu trapez T-10, o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia. Elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!