Szlabany

Chcesz zabezpieczyć swoją własność przed nieuprawnionym dostępem? Zapewnić bezpieczeństwo pracownikom czy osobom korzystającym z Twojego obiektu? Monitorować każdy wjazd? A może pobierać opłaty? Zdecyduj się na szlaban dopasowany do potrzeb Twojego biznesu.

Szlaban to jedno z najpopularniejszych rozwiązań blokowania wjazdu na posesję, który umożliwia wysoką częstotliwość korzystania. Wykorzystuje się je zazwyczaj przy wjazdach na parkingi firmowe, osiedlowe czy handlowe. Szlabany automatyczne stosują także urzędy, szpitale czy inne instytucje państwowe. Jako użytkownicy wymagamy od nich bezpieczeństwa i niezawodności. Dlatego w Kaspol współpracujemy tylko z renomowanymi markami szlabanów i słupków automatycznych takich jak Nice, Beninca czy Hormann. Wykorzystywane modele są przez nas przetestowane i sprawdzone pod względem technicznym. Dzięki temu mamy pewność jakości oferowanych produktów.

Napędy do szlabanów

Wybierz odpowiedni napęd

Napęd powinien być dopasowany do długości ramienia szlabanu. W naszej ofercie znajdują się napędy do szlabanów dostosowane do ramienia o długości od 2 do 8m. Proponujemy napędy elektromechaniczne, które unoszą ramię za pomocą silnika elektrycznego i mechanizmu przekładni. 

Istotna jest także intensywność pracy szlabanu. Najprostsze wersje przeznaczone są do wykonania do 600 cykli dziennie. W przypadku najbardziej zaawansowanych rozwiązań szlabany dedykowane są do przepracowania dziennie nawet 20.000 cykli. 

Wyposażenie dodatkowe

Każdy dostępny w naszej firmie napęd do szlabanu wyposażony jest w centralę z radioodbiornikiem do pilota. Poszczególne modele dysponują również wejściami umożliwiającymi podpięcie domofonu, kamery oraz tablicy z kodem dostępu.

Naszą ofertę przeglądów, serwisu i naprawy bram kierujemy do osób fizycznych, firm i instytucji ze wschodnich dzielnic Warszawy, w tym Wawer i Wesoła oraz miejscowości z powiatów mińskiego i otwockiego, w tym Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Dębe Wielkie, Sulejówka.

Potrzebujesz pomocy z bramą? Zadzwoń!